Dom

Guangzhou Miaozhun Jie Trade Co., Ltd.

dobra jakość Oświetlony zakres myśliwski na sprzedaż
dobra jakość Oświetlony zakres myśliwski na sprzedaż
Zapewnił mi profesjonalne usługi OEM i dostosował moją optykę. To pomoże mojej firmie. Dziękuję bardzo!

—— Mike Nguyen

Dzięki mzjtrade za upoważnienie mnie do zostania agentem, dodanie linii produktów do mojego sklepu na świeżym powietrzu. Rzeczy dobrze się sprzedają!

—— Bill Harland

Im Online Czat teraz

Guangzhou Miaozhun Jie Trade Co., Ltd.

1 2 3 4
Guangzhou Miaozhun Jie Trade Co., Ltd. Guangzhou Miaozhun Jie Trade Co., Ltd. Guangzhou Miaozhun Jie Trade Co., Ltd. Guangzhou Miaozhun Jie Trade Co., Ltd.
mzjtrade office-1 fabryka mzjtarde fabryka mzjtarde-2 fabryka mzjtarde-3

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : mzjtrade
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 1000000-2000000
Rok założenia : 2010
pc Export : 70% - 80%

Miaozhun Jie Trade Co, Ltd. założona w 2007 roku, jest szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem, który jest dużym producentem zewnętrznym integrującym projektowanie, produkcję i marketing.

Po dziesięciu latach rozwoju, teraz stajemy się jednym z wiodących producentów i dostawców na zewnątrz w Chinach. Posiadamy własną fabrykę i utrzymujemy dobre stosunki z innymi silnymi fabrykami optyki, fabrykami sprzętu outdoorowego, fabrykami narzędzi wędkarskich i instytutami badawczymi.

Nasze produkty zdobywają reputację z całego świata. Skupiamy się na projektowaniu, produkcji i marketingu produktów outdoorowych. Dzięki profesjonalnej technologii rozwijamy własne strzelanie myśliwskie i akcesoria, namioty, torby podróżne, śpiwory, lampy campingowe, teleskop i lornetki, odzież kempingowa i turystyczna, kołowrotki wędkarskie, wędki, żyłki wędkarskie, torby wędkarskie itp. naszych produktów outdoorowych przewodzą rynkowi w niektórych krajach.

Dostarczamy usługi OEM nie tylko produkty, ale także pakiet.

Teraz posiadamy ponad 150 rodzajów produktów eksportowanych do około 40 krajów i regionów na całym świecie. Jednak MZJ Trade nigdy się nie zatrzymuje, a my będziemy iść naprzód. Walczymy o to, aby nasi klienci byli liderami w swoich krajach. W 2017 r. Utworzyliśmy kolejną fabrykę z jednym z naszych partnerów, który zajmuje się produkcją niektórych urządzeń zewnętrznych. Należą do nich: śpiwory, torby wędkarskie, kamizelka taktyczna, plecak taktyczny, plecak taktyczny, pakiet outdoorowy itp.

Dając MZJ szansę, która oznacza, że ​​zyskujesz sposób na rozwój swojej firmy i rozszerzenie swojej strategii.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Miaozhun Jie Trade Co., Ltd.

Tel: 86-020-86539317

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)