Dom

Shu Star optics Co.,Ltd profil firmy

profil firmy

Chengdu Shu Star Optoelectronic Technology Co., LTD jest wiodącym dostawcą materiałów i usług airsoftowych. Jakość produktów i przyjazna obsługa to nasze główne priorytety. .Chengdu Shu Star Optoelectronic Technology Co., LTD specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wielu profesjonalnych produktów zewnętrznych, w tym lunet, lunet noktowizyjnych, lornetek, celowników DOT i laserowych, uchwytów, uchwytów, zapasów. Zapewniamy naszym klientom produkt wysokiej jakości i obsługę klienta na najwyższym poziomie w najlepszej cenie. Od naszych skromnych początków w 2011 roku wyznaczamy standardy jakości, szybkości i obsługi klienta. Zostaliśmy docenieni przez kilka agencji biznesowych, a także opisywani w gazetach jako renomowana, rozwijająca się firma z ekscytującym produktem. Wszystkie nasze produkty są testowane przed wysyłką, dzięki czemu nasi klienci otrzymują tylko najlepsze produkty

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Chengdu Shu Star Optoelectronic Technology Co., LTD, założona w 2011 roku, znajduje się w mieście Chengdu w Syczuanie, na południowym zachodzie Chin, oferując różnorodne produkty z zakresu optyki myśliwskiej, przedmioty do użytku na zewnątrz, zwłaszcza do noktowizorów i lunet celowniczych.Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanym pracownikom Shustar opracował własne instytucje produkcyjne i badawczo-rozwojowe, nasze dobre usługi i produkty są dobrze obsługiwane przez wiele znanych na całym świecie firm pod względem OEM lub marki na zamówienie.
Dla optyki mamy następujące serie: noktowizor, luneta i kolimator, lornetka, luneta celownicza, celowniki laserowe itp.

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę, w tym badania i rozwój, projektowanie opakowań, dostawy na czas i dostawcę rozwiązań.

Shu Star optics Co.,Ltd
1
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

marki : FAJNY ŁOWCA

Ilość pracowników : 10~50

Coroczne wyprzedaże : 1000-10000

Rok założenia : 2011

pc Export : 70% - 80%