Dom

Guangzhou Miaozhun Jie Trade Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

dobra jakość Oświetlony zakres myśliwski na sprzedaż
dobra jakość Oświetlony zakres myśliwski na sprzedaż
Zapewnił mi profesjonalne usługi OEM i dostosował moją optykę. To pomoże mojej firmie. Dziękuję bardzo!

—— Mike Nguyen

Dzięki mzjtrade za upoważnienie mnie do zostania agentem, dodanie linii produktów do mojego sklepu na świeżym powietrzu. Rzeczy dobrze się sprzedają!

—— Bill Harland

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Nasze tereny warsztatowe zajmują powierzchnię 15 000 metrów kwadratowych. Obecnie zatrudniamy ponad 30 średniozaawansowanych i starszych profesjonalnych techników i menedżerów. Nasi pracownicy przewyższają w zarządzaniu obróbką mechaniczną, kuciem, odlewem precyzyjnym, obróbką wykończeniową, obróbką cieplną, projektowaniem i obróbką noży, zacisków i form pomiarowych, projektowania optycznego i obróbki wielowarstwowej na zimno. W 2014 r. Przeszliśmy Uwierzytelnienie Systemu Jakości ISO9001.

 • OEM / ODM

  Mamy kilku doświadczonych projektantów optycznych i dojrzały sprzęt produkcyjny, różnorodne produkty optyczne z konkurencyjnością rynkową, aby zapewnić usługi ODM, które pomogą Ci w rozwoju rynku łowiectwa;
  Jeśli masz dobre pomysły lub dojrzałe rozwiązania konstrukcyjne, zapewnimy Ci profesjonalne usługi OEM. Pozwól, aby Twój produkt szybko zajął miejsce na rynku!

 • R & D
  R & D

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Miaozhun Jie Trade Co., Ltd.

Tel: 86-020-86539317

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)